side-area-logo
Odszkodowania

Odszkodowania komunikacyjne | Odszkodowania za błędy medyczne | Wypadek przy pracy

Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych związanych z różnorodnymi sytuacjami, takimi jak śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku, wypadki drogowe – zarówno te związane z komunikacją miejską, jak i samochodami prywatnymi – oraz wszelkie ich konsekwencje, takie jak szkody majątkowe czy uszczerbek na zdrowiu. Reprezentujemy również klientów w sprawach wypadków przy pracy oraz zdarzeń mających miejsce w gospodarstwach rolnych.

Nasza oferta obejmuje także obsługę prawną w przypadku naruszenia dóbr osobistych, takich jak zdrowie, wolność, swoboda sumienia, nazwisko czy wizerunek. Pomagamy również w dochodzeniu roszczeń związanych z innymi zdarzeniami losowymi, takimi jak wypadki sportowe, rekreacyjne czy nieszczęśliwe zdarzenia, na przykład skręcenie kostki na oblodzonym chodniku.

W ramach naszej specjalizacji zajmujemy się także dochodzeniem odszkodowań za obciążenia nieruchomości linią przesyłową, czyli przypadkami, gdy na przykład słupy energetyczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, gazociągi czy ciepłociągi utrudniają korzystanie z nieruchomości zgodnie z jej przeznaczeniem. Nasza pomoc obejmuje również sprawy związane z niewłaściwie wykonanymi lub niewykonanymi umowami, takimi jak umowy sprzedaży, roboty budowlane, umowy o dzieło, zlecenia czy świadczenie usług.

Ponadto zajmujemy się sprawami związanymi z odszkodowaniami za zmarnowany urlop, na przykład w sytuacjach, gdy zakwaterowanie było w obiekcie o niższym standardzie niż zagwarantowany w umowie.

Przeanalizujemy Twoją sprawę, pomożemy w skompletowaniu dokumentacji i wystąpimy za Ciebie z odpowiednim roszczeniem.

Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i negocjacjach pozasądowych, w tym w sporach z zakładami ubezpieczeń, celem jak najszybszego uzyskania należnego im odszkodowania.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń! +48 696 097 787

Oferujemy możliwość konsultacji on-line oraz porad prawnych przez internet, dostosowując się do Państwa potrzeb i preferencji.

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie dobrać odpowiedni termin porady on-line, dostosowany do Państwa wymagań i wygody.

Jeśli poszukujesz doświadczonego specjalisty w dziedzinie odszkodowań, nasza kancelaria jest gotowa, aby Ci pomóc. Zajmujemy się szerokim spektrum spraw odszkodowawczych, takich jak wypadki drogowe, wypadki przy pracy, błędy medyczne czy naruszenie dóbr osobistych. Nasz zespół ekspertów oferuje profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób poszkodowanych, jak i tych, którzy pragną dochodzić swoich roszczeń.

Niezależnie od sytuacji, w której się Państwo znaleźli, nasi prawnicy są przygotowani, aby świadczyć wsparcie na każdym etapie procesu dochodzenia odszkodowania. Oferujemy doradztwo, pomoc prawną oraz reprezentację przed sądami i instytucjami w celu uzyskania należnych świadczeń. Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb i sprawiedliwego wynagrodzenia za poniesione straty.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń! +48 696 097 787

Oferujemy możliwość konsultacji on-line oraz porad prawnych przez internet, dostosowując się do Państwa potrzeb i preferencji.

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie dobrać odpowiedni termin porady on-line, dostosowany do Państwa wymagań i wygody.

Prawo nieruchomości
Sprzedaż - kupno nieruchomości | Umowy | Służebność
Obsługa prawna z zakresu prawa nieruchomości, kwestii prawnych związanych z kupnem – sprzedażą nieruchomości, regulacji stanu prawnego nieruchomości, służebności.
Prawo budowlane
Pozwolenia | Umowy | Postępowania administracyjne
Obsługa prawna w zakresie doradztwa dotyczącego prawa budowlanego. Opracowywanie i opiniowanie umów, pomoc prawna w toku przygotowania procesu budowlanego.
Prawo spadkowe
Spadki | Zachowek | Wydziedziczenie
Pomoc prawa z zakresu prawa spadkowego, stwierdzenia nabycia spadku, odrzucenie, dział spadku, opinie prawne, umowy, kolejność dziedziczenia, uniknięcie długów spadkowych
Prawo dla firm
Obsługa prawna przedsiębiorców
Bezpieczeństwo prawne Twojego biznesu, porady prawne, zakładanie, przekształcanie spółek, sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń.
Kredyty frankowe
Kredyty CHF, prawo bankowe
Kompleksowa pomoc prawna dla osób, które zaciągnęły kredyty frankowe. Sprawy o unieważnienie kredytu frankowego, odwalutowanie kredytu frankowego, zwrot kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.
Odszkodowania
Sprawy o odszkodowanie
Pomoc prawna w zakresie dochodzenia odszkodowań m.in. za szkody powstałe w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, na skutek błędów medycznych oraz z innych zdarzeń.
Rozwody i alimenty
Prawo rodzinne
Świadczymy kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu stosunków małżeńskich, władzy rodzicielskiej, przysposobienia, opieki i kurateli, dochodzenia alimentów.
Prawo karne
Wsparcie w sprawach karnych
Usługi prawne w zakresie szeroko pojętych spraw karnych. Doradzamy i zapewniamy profesjonalną pomoc prawną wraz z fachową obroną na każdym etapie postępowania karnego.
KONTAKT Z KANCELARIĄ

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami

Kancelaria adwokacka Michał Dzierwa

+48 696 097 787
michal.dzierwa@adwokatura.pl

Kraków:

ul. Gen. Józefa Sowińskiego 5 lok. 3
31 – 524 Kraków

Łódź:

ul. Piotrkowska 257a lok. U1
90 – 456 Łódź

Nr rachunku bankowego:
Idea Bank S.A.
03 1950 0001 2006 0545 3814 0002

    Call Now Button