side-area-logo
Prawo karne

Postępowanie karne | Tymczasowe aresztowanie | Doradztwo prawne | Odwołania

Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie szeroko pojętych spraw karnych.

Doradzamy i zapewniamy profesjonalną pomoc prawną wraz z fachową obroną na każdym etapie postępowania karnego.

Prowadzimy sprawy karne, oferując pomoc prawną osobom podejrzanym lub oskarżonym o popełnienie czynu zabronionego. Szczególnie specjalizujemy się w sprawach dotyczących zdarzeń drogowych, błędów w sztuce medycznej oraz przestępstw przeciwko mieniu i wiarygodności dokumentów.

Osobom, przeciwko którym wszczęto postępowanie karne, oferujemy doradztwo, pomoc prawną oraz fachową obronę na każdym etapie postępowania karnego. Pomagamy również w przypadku zatrzymania lub zastosowania środków zapobiegawczych, w szczególności tymczasowego aresztowania. Nasze usługi obejmują również doradztwo i sporządzanie środków odwoławczych od orzeczeń wydanych w postępowaniu karnym.

Reprezentujemy także osoby pokrzywdzone czynem zabronionym na każdym etapie postępowania karnego. Osobom pokrzywdzonym w wyniku popełnienia czynu zabronionego zapewniamy pomoc prawną w zakresie konsultacji i doradztwa odnośnie do przysługujących roszczeń, takich jak zadośćuczynienie, odszkodowanie czy nawiązka. Wspieramy również w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego lub oskarżyciela posiłkowego, reprezentując klienta na każdym etapie postępowania karnego. Ponadto oferujemy doradztwo i konstruowanie środków odwoławczych od orzeczeń wydanych w postępowaniu karnym oraz pomoc w dochodzeniu roszczeń związanych z przestępstwem.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń! +48 696 097 787

Oferujemy możliwość konsultacji on-line oraz porad prawnych przez internet, dostosowując się do Państwa potrzeb i preferencji.

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie dobrać odpowiedni termin porady on-line, dostosowany do Państwa wymagań i wygody.

Jeśli szukasz doświadczonego specjalisty od spraw karnych, skontaktuj się z naszą kancelarią. Nasz zespół ekspertów świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób podejrzanych lub oskarżonych o popełnienie czynu zabronionego, jak i dla pokrzywdzonych przez takie działania. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie postępowania karnego, oferując doradztwo, pomoc prawną oraz fachową obronę.

Niezależnie od rodzaju sprawy karnej, w której się Państwo znaleźli – od zdarzeń drogowych, błędów w sztuce medycznej, po przestępstwa przeciwko mieniu czy wiarygodności dokumentów – nasi prawnicy są gotowi udzielić wsparcia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń! +48 696 097 787

Oferujemy możliwość konsultacji on-line oraz porad prawnych przez internet, dostosowując się do Państwa potrzeb i preferencji.

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie dobrać odpowiedni termin porady on-line, dostosowany do Państwa wymagań i wygody.

Prawo nieruchomości
Sprzedaż - kupno nieruchomości | Umowy | Służebność
Obsługa prawna z zakresu prawa nieruchomości, kwestii prawnych związanych z kupnem – sprzedażą nieruchomości, regulacji stanu prawnego nieruchomości, służebności.
Prawo budowlane
Pozwolenia | Umowy | Postępowania administracyjne
Obsługa prawna w zakresie doradztwa dotyczącego prawa budowlanego. Opracowywanie i opiniowanie umów, pomoc prawna w toku przygotowania procesu budowlanego.
Prawo spadkowe
Spadki | Zachowek | Wydziedziczenie
Pomoc prawa z zakresu prawa spadkowego, stwierdzenia nabycia spadku, odrzucenie, dział spadku, opinie prawne, umowy, kolejność dziedziczenia, uniknięcie długów spadkowych
Prawo dla firm
Obsługa prawna przedsiębiorców
Bezpieczeństwo prawne Twojego biznesu, porady prawne, zakładanie, przekształcanie spółek, sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń.
Kredyty frankowe
Kredyty CHF, prawo bankowe
Kompleksowa pomoc prawna dla osób, które zaciągnęły kredyty frankowe. Sprawy o unieważnienie kredytu frankowego, odwalutowanie kredytu frankowego, zwrot kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.
Odszkodowania
Sprawy o odszkodowanie
Pomoc prawna w zakresie dochodzenia odszkodowań m.in. za szkody powstałe w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, na skutek błędów medycznych oraz z innych zdarzeń.
Rozwody i alimenty
Prawo rodzinne
Świadczymy kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu stosunków małżeńskich, władzy rodzicielskiej, przysposobienia, opieki i kurateli, dochodzenia alimentów.
Prawo karne
Wsparcie w sprawach karnych
Usługi prawne w zakresie szeroko pojętych spraw karnych. Doradzamy i zapewniamy profesjonalną pomoc prawną wraz z fachową obroną na każdym etapie postępowania karnego.
KONTAKT Z KANCELARIĄ

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami

Kancelaria adwokacka Michał Dzierwa

+48 696 097 787
michal.dzierwa@adwokatura.pl

Kraków:

ul. Gen. Józefa Sowińskiego 5 lok. 3
31 – 524 Kraków

Łódź:

ul. Piotrkowska 257a lok. U1
90 – 456 Łódź

Nr rachunku bankowego:
Idea Bank S.A.
03 1950 0001 2006 0545 3814 0002

    Call Now Button