side-area-logo
Kredyty frankowe

Kredyty CHF, prawo bankowe

Nasza kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną osobom, które zaciągnęły kredyty frankowe (zarówno kredyty indeksowane do CHF, jak i kredyty denominowane w CHF).

Prowadzimy m.in. sprawy o:

  • unieważnienie kredytu frankowego,
  • odwalutowanie kredytu frankowego,
  • zwrot kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.

Udzielamy porad prawnych dotyczących kredytów frankowych, analizujemy umowy z bankiem, pomagamy w kompletowaniu dokumentacji na potrzeby sprawy, sporządzamy pozew oraz zapewniamy reprezentację na każdym etapie postępowania.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń! +48 696 097 787
Kredyty frankowe – Wsparcie prawne

Kredyty frankowe - pomoc prawna - dlaczego warto powierzyć nam sprawę kredytu

Mamy niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów dotyczących kredytów frankowych.

Dokonamy wstępnej analizy sprawy, pomożemy zgromadzić wszystkie wymagane dokumenty oraz udzielimy porad w bieżących kwestiach obsługi kredytu frankowego.

Sprecyzujemy Twoje żądania i przygotujemy odpowiednią strategię procesową.

Sporządzimy pozew i skierujemy go wraz z potrzebnymi dokumentami i wnioskami bezpośrednio do sądu.

Przejmiemy na siebie obowiązek prowadzenia sprawy, co w praktyce oznacza, iż będziemy odpowiadać za Ciebie na pisma procesowe oraz wnioski przeciwnika.

Dopilnujemy wszelkich terminów procesowych – nie umknie nam żadne zobowiązanie.

Na rozprawę do sądu nie pójdziesz sam/sama – zapewnimy Ci zastępstwo procesowe profesjonalnego, doświadczonego pełnomocnika, który będzie brał czynny udział przy przesłuchaniach świadków oraz stron, formułując właściwe pytania oraz wspierając argumentacją Twoje stanowisko wyrażone w pozwie.

W przypadku możliwości zawarcia w sprawie ugody, zadbamy o to, by wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki porozumienia oraz aby w ugodzie nie zabrakło wszelkich koniecznych zapisów.

Jesteś chroniony/-ona tajemnicą zawodową, albowiem mamy obowiązek zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedzieliśmy się świadcząc Ci pomoc prawną.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywanego przez siebie zawodu, co daje Ci dodatkową ochronę Twoich interesów.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń! +48 696 097 787
Prawo nieruchomości
Sprzedaż - kupno nieruchomości | Umowy | Służebność
Obsługa prawna z zakresu prawa nieruchomości, kwestii prawnych związanych z kupnem – sprzedażą nieruchomości, regulacji stanu prawnego nieruchomości, służebności.
Prawo budowlane
Pozwolenia | Umowy | Postępowania administracyjne
Obsługa prawna w zakresie doradztwa dotyczącego prawa budowlanego. Opracowywanie i opiniowanie umów, pomoc prawna w toku przygotowania procesu budowlanego.
Prawo spadkowe
Spadki | Zachowek | Wydziedziczenie
Pomoc prawa z zakresu prawa spadkowego, stwierdzenia nabycia spadku, odrzucenie, dział spadku, opinie prawne, umowy, kolejność dziedziczenia, uniknięcie długów spadkowych
Prawo dla firm
Obsługa prawna przedsiębiorców
Bezpieczeństwo prawne Twojego biznesu, porady prawne, zakładanie, przekształcanie spółek, sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń.
Kredyty frankowe
Kredyty CHF, prawo bankowe
Kompleksowa pomoc prawna dla osób, które zaciągnęły kredyty frankowe. Sprawy o unieważnienie kredytu frankowego, odwalutowanie kredytu frankowego, zwrot kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.
Odszkodowania
Sprawy o odszkodowanie
Pomoc prawna w zakresie dochodzenia odszkodowań m.in. za szkody powstałe w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, na skutek błędów medycznych oraz z innych zdarzeń.
Rozwody i alimenty
Prawo rodzinne
Świadczymy kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu stosunków małżeńskich, władzy rodzicielskiej, przysposobienia, opieki i kurateli, dochodzenia alimentów.
Prawo karne
Wsparcie w sprawach karnych
Usługi prawne w zakresie szeroko pojętych spraw karnych. Doradzamy i zapewniamy profesjonalną pomoc prawną wraz z fachową obroną na każdym etapie postępowania karnego.
KONTAKT Z KANCELARIĄ

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami

Kancelaria adwokacka Michał Dzierwa

+48 696 097 787
michal.dzierwa@adwokatura.pl

Kraków:

ul. Gen. Józefa Sowińskiego 5 lok. 3
31 – 524 Kraków

Łódź:

ul. Piotrkowska 257a lok. U1
90 – 456 Łódź

Nr rachunku bankowego:
Idea Bank S.A.
03 1950 0001 2006 0545 3814 0002

    Call Now Button